Ministerul de Externe al Franţei: Nu vom intra în negocieri privind controlul armamentului nuclear, dat fiind că situaţia Franței este „foarte specifică”
[G4Media] 29/01/2026
Franţa nu este dispusă să intre în negocieri cu SUA şi Rusia privind controlul armelor nucleare, întrucât consideră că situaţia sa este „foarte specifică” în virtutea faptului că, din punctul de vedere al numărului focoaselor nucleare de care dispune, arsenalul său este mult în urma celui (…)
Alte articole din G4Media
Comisia Europeană (CE) a demis un înalt funcţionar pentru (…)
[G4Media] - 29/01/2026
Premierul liberal Ilie Bolojan sugerează că nu are niciun plan cu (…)
[G4Media] - 29/01/2026
Premierul Ilie Blojan a primit astăzi, la Palatul Victoria, o (…)
[G4Media] - 29/01/2026
Danone a retras cel puțin trei loturi de lapte praf pentru sugari (…)
[G4Media] - 29/01/2026
Secretarul american al apărării Pete Hegseth nu va participa la (…)
[G4Media] - 29/01/2026
Donald Trump a declarat joi că i-a cerut „personal” lui Vladimir (…)
[G4Media] - 29/01/2026
Patriarhul Bisericii Ortodoxe Ruse, Kirill, a susţinut joi (…)
[G4Media] - 29/01/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY