Abonamente pentru călătoriile cu avionul

[Jurnalul National] 29/01/2026

Zborurile ieftine nu se mai obțin doar prin alegerea unei companii aeriene low cost, ci românii au acum posibilitatea de a-și face abonament pentru avion, la fel ca la autobuz, metrou sau tren. Companiile acceptă această variantă de vânzări cu reduceri substanțiale de prețuri, după ce numărul călătoriilor cu avionul a crescut de aproape 10 ori în ultimii 25 de ani, în țara noastră, iar traficul de pe aeroporturile din România este în continuă creștere. Platforma pentru zboruri naționale și internaționale Vola.ro a lansat abonamentele pentru călătorii cu avionul, prin care clienții care deja au cumpărat mai multe bilete în ultimul timp pot beneficia de reduceri de sute de euro pe an, dar și de alte avantaje, cum ar fi bilete gratuite în caz de anulare a zborului sau posibilitatea de a (…)


    Trimite Email

Alte articole din Jurnalul National

Grădinile Parlamentului, cucerite de firma anchetată pentru o falsă extindere de cimitir
Senatul României a încheiat, anul trecut, mai multe contracte (…)
[Jurnalul National] - 29/01/2026
Guvernul insistă să reformeze CFR Călători, dar nu poate
CFR Călători a acumulat datorii, anul trecut, după ce Autoritatea (…)
[Jurnalul National] - 29/01/2026
Cum cade mereu Europa în capcana lui Trump
Fie că este vorba despre Groenlanda, tarife comerciale, Iran sau (…)
[Jurnalul National] - 29/01/2026
Instanța a șters de pe „fața pământului” o lege care a produs efecte, pentru a-i da satisfacție totală turnătorului „Petrov”
Instanța a dispus, ieri, ca statul să-i plătească retroactiv lui (…)
[Jurnalul National] - 29/01/2026
Horoscopul dragostei, 29 ianuarie 2026: Pasiunea explodează, iar deciziile se iau pe loc
Ziua de joi, 29 ianuarie 2026, vine cu o energie astrală intensă (…)
[Jurnalul National] - 29/01/2026
Paracetamolul și ibuprofenul sunt sigure în primul an de viață, arată un nou studiu
În contextul proliferării tot mai accentuate a pseudoștiinței și (…)
[Jurnalul National] - 29/01/2026
Capitalismul versus teama de mașini: Cassidy vs Hazlitt
În 2025, John Cassidy publică Capitalism and Its Critics. A (…)
[Jurnalul National] - 29/01/2026


[Toate articolele din: Jurnalul National +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY