Agenți ICE au încercat să pătrundă în în consulatul Ecuadorului din Minneapolis
[Adevarul] 28/01/2026
Ofițeri ai Serviciului de Imigrări și Control Vamal al SUA (ICE) au încercat marți să pătrundă în consulatul ecuadorian din Minneapolis, dar au fost opriți de personalul consulatului, a transmis Ministerul de Externe al Ecuadorului.
Alte articole din Adevarul
Franța a anunțat planuri de a înlocui platformele de videoconferință
[Adevarul] - 28/01/2026
Suporteri care au murit se aflau într-o microbuz care a efectuat o (…)
[Adevarul] - 28/01/2026
INHGA a emis miercuri noi avertizări hidrologice, valabile până (…)
[Adevarul] - 28/01/2026
Ministrul Economiei, Irinel Darău, vorbește miercuri la (…)
[Adevarul] - 28/01/2026
În acest weekend, Survivor va avea parte de întăriri în fiecare (…)
[Adevarul] - 28/01/2026
Municipiul Zalău a decis desființarea Cantinei de Ajutor Social, (…)
[Adevarul] - 28/01/2026
Dolarul american s-a depreciat mai accentuat după ce președintele (…)
[Adevarul] - 28/01/2026
[Toate articolele din: Adevarul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY