Vicepremierul celui mai bogat stat indian a murit într-un accident aviatic, alături de alți patru oameni
[Observator] 28/01/2026
Ajit Pawar, vicepremierul statului indian Maharashtra, cel mai bogat din țară, și-a pierdut viața miercuri, alături de alte patru persoane, în urma prăbușirii avionului charter în care se aflau, a transmis autoritatea de reglementare a aviației, citată de Reuters, informează News.ro.
Alte articole din Observator
O furtună a schimbat complet peisajul la Mamaia! Valurile au (…)
[Observator] - 28/01/2026
Horoscop 29 ianuarie 2026. Ziua aduce claritate într-un domeniu (…)
[Observator] - 28/01/2026
Premierul Ilie Bolojan nu exclude varianta unui guvern minoritar, (…)
[Observator] - 28/01/2026
Durere de nedescris după cel mai grav accident de pe şoselele din (…)
[Observator] - 28/01/2026
Suporterii lui PAOK Salonic s-au strâns marţi seară, 27 ianuarie, (…)
[Observator] - 27/01/2026
Dani Oțil a lansat o nouă probă pentru fete. De data aceasta, (…)
[Observator] - 27/01/2026
Numărul soldaților ruși și ucraineni uciși, răniți sau dispăruți (…)
[Observator] - 27/01/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY