Universitatea Cluj și-a adus jucător de Champions League! Cine este fotbalistul care ajunge la „șepcile roșii”
[Antena AS] 27/01/2026
Universitatea Cluj este decisă să lupte până în pânzele albe pentru a prinde un loc de play-off, iar pentru asta, cei din conducerea clubului au bătut palma cu un jucător care a evoluat în actuala ediție de UEFA Champions League. Este vorba despre Jug Stanojev, cel care urmează să își rezilieze (…)
Alte articole din Antena AS
Adrian Mutu (47 de ani) e de părere că FCSB nu a arătat niciodată (…)
[Antena AS] - 27/01/2026
După înfrângerea cu Islanda, 27-35, Suedia s-a încurcat şi cu (…)
[Antena AS] - 27/01/2026
Jose Mourinho (63 de ani) a lămurit subiectul presupusului său (…)
[Antena AS] - 27/01/2026
Tragedia petrecută marți în județul Timiș lasă urme adânci în (…)
[Antena AS] - 27/01/2026
Premierul Ilie Bolojan a transmis, marţi seară, condoleanţe (…)
[Antena AS] - 27/01/2026
FCSB este departe de formația care cucerea campionatul la pas în (…)
[Antena AS] - 27/01/2026
Fostul arbitru Marius Avram (46 de ani) a analizat faza (…)
[Antena AS] - 27/01/2026
[Toate articolele din: Antena AS +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY