Italia cere să facă parte din comisia care anchetează cazul incendiului de la Crans-Montana. Șase italieni s-au numărat printre cei 40 de oameni decedați | AUDIO
[Europa FM] 27/01/2026
Italia cere o anchetă comună în cazul incendiului de la Crans-Montana. Guvernul de la Roma a cerut înfiinţarea unei echipe din care să facă parte și anchetatori italieni. Până când această condiţie nu va fi îndeplinită, Roma a avertizat că ambasadorul său în Elveţia, rechemat în semn de protest (…)
Alte articole din Europa FM
Rectorul Universității de Vest din Timișoara, deputatul PNL, (…)
[Europa FM] - 27/01/2026
Doi minori din Râmnicu Vâlcea au fost mușcati de un câine dat (…)
[Europa FM] - 27/01/2026
Un nou caz de femicid în România. O femeie de 35 de ani a fost (…)
[Europa FM] - 27/01/2026
Uniunea Europeană și India au încheiat negocierile pentru un acord (…)
[Europa FM] - 27/01/2026
Peste 300 de elevi ai Colegiului Tehnic „George Barițiu” din Baia (…)
[Europa FM] - 27/01/2026
În Franța, Adunarea Națională a aprobat interzicerea accesului la (…)
[Europa FM] - 27/01/2026
Circulația rutieră a fost închisă temporar pe Drumul Județean 188, (…)
[Europa FM] - 27/01/2026
[Toate articolele din: Europa FM +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY