Vremea de mâine 25 ianuarie. Maxime de până la 15 grade, dar cu ploi în mai multe regiuni

[Observator] 24/01/2026

Prognoza meteo anunță cer mai mult noros, precipitații slabe în mai multe regiuni și temperaturi ușor peste normalul perioadei, în ceea ce priveşte următoarele ore şi ziua de mâine. Local se poate forma polei și ceață, iar vântul va avea intensificări, mai ales în zonele montane.


    Trimite Email

Alte articole din Observator

Unde mai poți schia în România la final de sezon: "Pârtia e în condiţii extraordinare"
Chiar dacă e primăvară în mai toată ţara, schiorii sunt încă (…)
[Observator] - 15/03/2026
Sfârşit cumplit pentru o româncă în Italia. A murit strivită de o mașină în timp ce aștepta autobuzul
Tragedie în Italia. O româncă de 31 de ani a murit pe loc, după ce (…)
[Observator] - 15/03/2026
Razie de noapte în Capitală. Şoferii cu maşini modificate au rămas fără plăcuţe şi au primit amenzi
Maşinile la control. A fost razie azi-noapte în Capitală şi, cum (…)
[Observator] - 15/03/2026
ANIMAŢIE. Cum a ajuns un copil de 13 ani în stare gravă după ce poarta de fotbal a căzut peste el
Momente dramatice în Timiş. Un băiat de 13 ani din comuna Cenad a (…)
[Observator] - 15/03/2026
Conducerea PSD decide azi dacă votează legea bugetului în Parlament. Grindeanu: Nu vor exista negocieri
Conducerea PSD se reuneşte, duminică, de la ora 16.00, în (…)
[Observator] - 15/03/2026
O fabrică din Mureş caută ingineri pe salarii nete de la 8.000 de lei. Cazarea, plătită de angajator
Se caută ingineri pentru fabrica Romcab din Acăţari, judeţul (…)
[Observator] - 15/03/2026
Horoscop 16 martie 2026. Discuţii aprinse în cuplu privind cheltuielile la comun
Horoscop 16 martie 2026. Este o zi perfectă să te ocupi de (…)
[Observator] - 15/03/2026


[Toate articolele din: Observator +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY