Tragedie fără margini! Doi copii de 4 și 5 ani au căzut într-un râu în timp ce se dădeau pe derdeluș - doar unul a fost salvat
[Bihon] 23/01/2026
Un copil de 4 ani a căzut, vineri, 23 ianuarie, în râul Someș, în municipiul Gherla și este căutat de scafandri, iar un alt copil, de 5 ani, a fost salvat de un tânăr, se arată într-o informare transmisă de Inspectoratul pentru Situații de Urgență (ISU) Cluj.
Alte articole din Bihon
O nouă barieră în fața suferinței a fost ridicată la Oradea.
[Bihon] - 23/01/2026
Ultima dată la CSM Sighetu Marmației, orădeanul George Zima (36 de (…)
[Bihon] - 23/01/2026
Ne exprimăm profundă compasiune pentru pierderea suferită de d-ul (…)
[Bihon] - 23/01/2026
Lucrările avansează într-un ritm alert la pasajul rutier subteran (…)
[Bihon] - 23/01/2026
La aproape două săptămâni de la reunire, Crișul Sântandrei a (…)
[Bihon] - 23/01/2026
Primăria Oradea a anunțat lansarea unei noi etape de vânzare a (…)
[Bihon] - 23/01/2026
Premierul Ilie Bolojan a oferit vineri o radiografie detaliată a (…)
[Bihon] - 23/01/2026
[Toate articolele din: Bihon +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY