Ion Cristoiu, transportat de urgență la spital, după ce a fost găsit căzut pe stradă. Ce a pățit gazetarul
[Unica] 23/01/2026
Ion Cristoiu a fost transportat de urgență la spital joi, 22 ianuarie, după ce a fost găsit căzut pe stradă. Acesta a alunecat pe gheață și a suferit o căzătură puternică pe o stradă din București. În urma incidentului, gazetarul a fost dus de urgență la spital. Ion Cristoiu a suferit o fractură (…)
Alte articole din Unica
Oana Roman anunța cu bucurie că va reveni pe micile ecrane, cu o (…)
[Unica] - 23/01/2026
Cazul crimei din județul Timiș, în care un băiat de 15 ani a fost (…)
[Unica] - 23/01/2026
Crima șocantă petrecută în localitatea Cenei, județul Timiș, unde (…)
[Unica] - 23/01/2026
Buenos Aires și-a luat rămas-bun de la Adela Gleijer, o figură (…)
[Unica] - 23/01/2026
Iustina Loghin de la Insula Iubirii, sezonul 8, a fost criticată (…)
[Unica] - 23/01/2026
Ciprian Ciucu anunță măsuri drastice pentru București: (…)
[Unica] - 23/01/2026
Constantin Zamfirescu, cunoscut drept Gogoașă din „Trăsniții”, a (…)
[Unica] - 23/01/2026
[Toate articolele din: Unica +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY