A murit Valentino Garavani, unul dintre ultimii mari couturieri ai secolului 20
[ELLE] 19/01/2026
Valentino Garavani a murit pe 19 ianuarie, la reședința sa din Roma, înconjurat de familie, a anunțat fundația care îi poartă numele. „S-a stins liniștit, în casa sa din Roma, înconjurat de dragostea celor apropiați”, se arată în mesajul publicat de Fundația Valentino Garavani și Giancarlo Giammetti. Vezi această postare pe Instagram O postare distribuită […] The post A murit Valentino Garavani, unul dintre ultimii mari couturieri ai secolului 20 appeared first on Elle.ro.
Alte articole din ELLE
Bianca Censori, soția lui Kanye West, continuă să surprindă. După (…)
[ELLE] - 19/01/2026
Red Bull Homerun revine iarna aceasta cu cea de-a cincea ediție în (…)
[ELLE] - 19/01/2026
Mihai Morar i-a luat prin surprindere pe ascultătorii Radio ZU în (…)
[ELLE] - 19/01/2026
Prințul Albert de Monaco a apărut cu o cicatrice vizibilă pe față (…)
[ELLE] - 19/01/2026
Cabral Ibacka se află în vacanță alături de familia lui. (…)
[ELLE] - 19/01/2026
Ploaia care n-a dat deloc semne că s-ar opri într-o seară de marți (…)
[ELLE] - 19/01/2026
Al Pacino și Noor Alfallah au alimentat speculațiile privind o (…)
[ELLE] - 19/01/2026
[Toate articolele din: ELLE +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY