Ilie Bolojan, huiduit pentru a doua zi consecutiv. Protest la Botoșani, după scandalul de la Iași. Premierul a fugit pe ușa din spate-VIDEO
[Realitatea] 17/01/2026
UPDATE - Premierul Ilie Bolojan a fost scos de ofițerii SPP prin spatele Primăriei din Botoșani pentru a scăpa de protestatari, asta după ce la intrarea în instituție, zeci de oameni l-au huiduit. ȘTIRE INIȚIALĂ: Și de această dată Ilie Bolojan i-a tratat pe românii nemulțumiți, care (…)
[Toate articolele din: Realitatea +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY