Timiș: Sediul Poliției Lugoj, evacuat complet după explozie. În urma măsurătorilor s-au înregistrat concentrații crescute de gaz metan | VIDEO
[Europa FM] 14/01/2026
Sediul Poliției Lugoj, unde a avut loc o explozie în această dimineață, a fost evacuat complet, iar magazinele din zonă au fost închise ca măsură de precauție. Un polițist a suferit arsuri de grad 3 și se află internat în spital. Alți doi angajați ai serviciului de cazier al Poliției Lugoj – (…)
Alte articole din Europa FM
Pompierii din Tulcea au salvat o rață domestică, de pe Lacul (…)
[Europa FM] - 14/01/2026
David Popovici este cel mai bun înotător european al anului 2025, (…)
[Europa FM] - 14/01/2026
TAROM, una dintre marile companii de stat cu probleme financiare – (…)
[Europa FM] - 14/01/2026
Un elev a ajuns la spital după ce o bucată de tavan s-a prăbușit (…)
[Europa FM] - 14/01/2026
Comitetul de analiză a legilor justiției, inițiat de Guvern, a (…)
[Europa FM] - 14/01/2026
Premierul Groenlandei refuză categoric, din nou, o posibilă (…)
[Europa FM] - 14/01/2026
Liderul sindicatului polițiștilor „EUROPOL” a prezentat pentru (…)
[Europa FM] - 14/01/2026
[Toate articolele din: Europa FM +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY