Preşedintele Nicuşor Dan a semnat decretul de eliberare din funcţie a lui Daniel David
[Radio Iasi] 14/01/2026
Preşedintele Nicuşor Dan a semnat miercuri decretul prin care ia act de demisia lui Daniel David din funcţia de ministru al Educaţiei şi Cercetării, a anunţat Administraţia Prezidenţială. Prin acelaşi decret se constată încetarea funcţiei de membru al Guvernului. De asemenea, şeful statului a (…)
Alte articole din Radio Iasi
Poetul Național va fi omagiat, pe 15 ianuarie, la Botoșani și (…)
[Radio Iasi] - 14/01/2026
Anunţurile de angajare vor trebui să conţină de vara viitoare (…)
[Radio Iasi] - 14/01/2026
Statele Unite retrag o parte din personalul de la baze militare (…)
[Radio Iasi] - 14/01/2026
Biblioteca Judeţeană ‘Nicolae Milescu Spătarul’ organizează cu (…)
[Radio Iasi] - 14/01/2026
În Unităţile de Primiri Urgenţe ale spitalelor din ţară, se (…)
[Radio Iasi] - 14/01/2026
Consiliul Judeţean (CJ) Neamţ va investi circa 50 de milioane de (…)
[Radio Iasi] - 14/01/2026
La Spitalul Clinic de Urgenţă pentru Copii ‘Sfântul Ioan’ din (…)
[Radio Iasi] - 14/01/2026
[Toate articolele din: Radio Iasi +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY