Profesorul Florin Abraham: Se încheie un ciclu istoric de dominație politică a PSD, cu diversele sale metamorfoze instituționale și ideologice
[G4Media] 14/01/2026
Profesorul Florin Abraham susține, într-o analiză publicată pe site-ul Fundației Friedrich Ebert, că un ciclu istoric de dominație politică a PSD, după Revoluția din 1989, se va încheia odată cu următoarele alegeri din perioada 2028 – 2030: „Principalele tendințe ale societății românești în 2025 (…)
Alte articole din G4Media
European Aquatics a anunțat că David Popovici a fost ales cel mai (…)
[G4Media] - 14/01/2026
Federația Națională a Sindicatelor din Cultură și Presă – (…)
[G4Media] - 14/01/2026
Parchetul general a transmis miercuri, într-un răspuns la (…)
[G4Media] - 14/01/2026
Zeci de iranieni stabiliți în România au protestat miercuri, 14 (…)
[G4Media] - 14/01/2026
Multe dintre patologiile chirurgicale ale sugarilor și copiilor (…)
[G4Media] - 14/01/2026
Primarul Sectorului 5, Vlad Popescu Piedone, a decis scutirea de (…)
[G4Media] - 14/01/2026
În 2013, un copil de 3 ani murea la Spitalul Județean Sibiu, după (…)
[G4Media] - 14/01/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY