Povestea și istoria de 100 de ani a dinastiei Pahlavi. „Prințul Persiei” este cerut la conducerea Iranului de către protestari. Cum arată succesiunea
[Gândul] 11/01/2026
Povestea dinastiei Pahlavi. Începutul anului 2026 aduce un dezechilibru major în regimul teocratic iranian. Au trecut aproape două săptămâni de când străzile Teheranului, precum și cele din majoritatea orașelor mari sunt pline de protestatari. De la o zi la alta, situația pare să se (…)
Alte articole din Gândul
În cadrul unei ediții transmise live de Gândul a emisiunii „Marius (…)
[Gândul] - 4/03/2026
S-au încins spiritele în Camerei Reprezentanților din Congresul (…)
[Gândul] - 4/03/2026
Un cutremur cu magnitudinea 3,1 s-a produs în noaptea de marți (…)
[Gândul] - 4/03/2026
Într-o ediție transmisă live de Gândul a emisiunii „Marius Tucă (…)
[Gândul] - 4/03/2026
Gândul vă prezintă calendarul zilei de miercuri, 4 martie. Iată (…)
[Gândul] - 4/03/2026
Se adâncește misterul în ceea ce privește proprietatea din Predeal (…)
[Gândul] - 4/03/2026
În cadrul unei ediții transmise live de Gândul, prof. univ. dr. (…)
[Gândul] - 4/03/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY