J.D. Vance îi ia apărarea agentului ICE care a omorât o femeie: ”A ripostat. S-a apărat” / ”Femeia a încercat să lovească pe cineva cu mașina ei”
[G4Media] 8/01/2026
Vicepreședintele SUA, JD Vance, a declarat că agentul federal de imigrație care a ucis miercuri o femeie în Minneapolis, a acționat pentru a se apăra, susținând că acesta fusese anterior grav rănit după ce a fost lovit de o mașină, anunță Mediafax, care citează Reuters. „A ripostat. S-a apărat. (…)
Alte articole din G4Media
Datele uneia dintre cele mai mari companii de curierat de pe piața (…)
[G4Media] - 9/01/2026
Doi oficiali americani au confirmat că operațiunea a avut loc în (…)
[G4Media] - 9/01/2026
Managerul barului Le Constellation din Crans-Montana, în care 40 (…)
[G4Media] - 9/01/2026
NATO este departe de a fi în criză şi este pregătită să-şi apere (…)
[G4Media] - 9/01/2026
După mai bine de un sfert de secol de negocieri intense, Uniunea (…)
[G4Media] - 9/01/2026
Președintele Nicușor Dan a declarat, vineri, că Acordul UE – (…)
[G4Media] - 9/01/2026
Ucraina a selectat un consorțiu condus de TechMet, o companie (…)
[G4Media] - 9/01/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY