Ce relație are Paula Chirilă cu fiica ei. ”Nu uit că eu sunt părintele ei”

[Gândul] 7/01/2026

Paula Chirilă, în vârstă de 50 de ani, a spus ce relație are cu fiica sa, Carla. ”Nu uit că eu sunt părintele ei”, a explicat artista. Paula Chirilă este cunoscută ca actriță de teatru și film. Este cunoscută și din postura de prezentatoare de televiziune. De-a lungul anilor, aceasta a participat la numeroase emisiuni TV care s-au bucurat de succes la public. În ceea ce privește viața personală, vedeta a fost căsătorită cu Marius Aciu, de care a divorțat în anul 2017. Din mariajul celor doi a rezultat o fetiță, care se numește Carla. Despre relația cu fiica sa a făcut actrița declarații pentru revista Viva. Ce relație are Paula Chirilă cu fiica ei. ”Atunci când este nevoie să fiu autoritară și să-mi exercit drepturile de mamă, autoritatea de mamă, atunci o fac” ”E adevărat, părem două (…)


    Trimite Email

Alte articole din Gândul

Metoda „Biletul” face ravagii printre șoferi. Cum ajung aceștia să fie victime ale hoților
Metoda „Biletul” a luat amploare în mai multe state europene și (…)
[Gândul] - 7/01/2026
Rămășițele atacului SUA din Caracas. Cum au perceput locuitorii capitalei operațiunea militară a lui Trump
Cioburi de sticlă, pereți găuriți, praf și resturi de vopsea (…)
[Gândul] - 7/01/2026
Cum se gătește corect vita. Ce tip de carne trebuie pentru o friptură care îi va lăsa fără replică pe invitați
O friptură de vită reușită nu ține de noroc, ci este rezultatul (…)
[Gândul] - 7/01/2026
Ce indemnizații pot primi victimele de la Crans-Montana? Cunoscut avocat elvețian explică ce trebuie să facă rapid familiile acestora
Incendiul catastrofal din 1 ianuarie, din stațiunea elvețiană (…)
[Gândul] - 7/01/2026
Motiv de sărbătoare. Rapperul Tekashi 6ix9ine este foarte fericit că e vecin cu Maduro în închisoarea din Brooklyn
Rapperul american Tekashi 6ix9ine, aflat marți în Centrul (…)
[Gândul] - 7/01/2026


[Toate articolele din: Gândul +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY