Noi detalii în cazul tânărului de 25 de ani mort într-un spital din Buzău. Denisa, iubita lui, acuză lipsă de empatie și posibile erori medicale
[Realitatea] 6/01/2026
Partenera sa, Denisa, a făcut publice detalii despre ultimele zile petrecute de acesta în spital, acuzând personalul medical de indiferență și neglijență, arată news.ro.Gabriel a suferit un accident rutierPotrivit declarațiilor tinerei, Gabriel a ajuns la unitatea medicală cu o fractură de femur, diagnostic care i-a fost prezentat drept singura problemă serioasă. Aceasta susține că a întrebat în mod repetat dacă starea lui impunea transferul la un spital din București, însă medicii ar fi considerat că nu există motive care să justifice o astfel de decizie.În primele zile de internare, starea pacientului părea stabilă, iar medicii ar fi discutat despre o intervenție chirurgicală urmată de o perioadă de recuperare. Tânăra afirmă că i s-a comunicat că spitalizarea urma să dureze (…)
Alte articole din Realitatea
Potrivit informațiilor apărute în spațiul public, începând cu anul (…)
[Realitatea] - 6/01/2026
Oamenii puși de reziști în funcții cheie, anchetați de DNA
Numele (…)
[Realitatea] - 6/01/2026
Zborul președintelui Nicușor Dan către București, anulat din cauza (…)
[Realitatea] - 6/01/2026
Cum a reușit să fugă bărbatul?
Potrivit primelor informații, este (…)
[Realitatea] - 6/01/2026
Studiul propune utilizarea unor compuși experimentali capabili să (…)
[Realitatea] - 6/01/2026
Ministrul Economiei, Irineu Darău, a lansat un avertisment ferm la (…)
[Realitatea] - 6/01/2026
Summitul de la Paris s-a încheiat cu un pas istoric pentru (…)
[Realitatea] - 6/01/2026
[Toate articolele din: Realitatea +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY