Reducerile de iarnă au scos românii la mall. Sfaturile specialiștilor ca să nu cheltuim inutil
[Observator] 6/01/2026
Suntem în plin sezon al reducerilor de iarnă - un nou motiv să luăm la pas magazinele! De la îmbrăcăminte şi încălţăminte până la electrocasnice şi abonamente, găsim orice la preţuri mai mici în această perioadă. Totuşi ca să cheltuim prudent, specialiştii ne recomandă curăţenie generală în (…)
Alte articole din Observator
În episodul 2 din data de 6 ianuarie 2026 al emisiunii Power (…)
[Observator] - 6/01/2026
Liderii Franţei, Marii Britanii şi Ucrainei au semnat, marţi, o (…)
[Observator] - 6/01/2026
Jumătatea de nord a Franţei a fost acoperită de un strat gros de (…)
[Observator] - 6/01/2026
Președintele României a făcut o declaraţie de presă, după ce a (…)
[Observator] - 6/01/2026
Inteligenţa Artificială vine în casele noastre. A început CES (…)
[Observator] - 6/01/2026
Mai multe loturi de lapte praf au fost retrase de la vânzare de (…)
[Observator] - 6/01/2026
La aproape un an de la intrarea în funcțiune a sistemului E-Sigur, (…)
[Observator] - 6/01/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY