Românii și turiștii s-au relaxat la maximum în centrele spa din apropierea Bucureștiului: „Este ok un înot”
[Ştirile ProTv] 3/01/2026
Cei care nu au reușit să plece în țări mai calde în această perioadă ori au vrut câteva ore de relaxare au mers în număr mare la centrele spa.
Alte articole din Ştirile ProTv
Danemarca şi Groenlanda au făcut apel duminică la „respectarea” (…)
[Ştirile ProTv] - 4/01/2026
Guvernul iranian a anunţat duminica aceasta că fiecare cetăţean va (…)
[Ştirile ProTv] - 4/01/2026
Traficul aerian în primul weekend al anului a fost perturbat în (…)
[Ştirile ProTv] - 4/01/2026
Horoscop 5 ianuarie 2025, prezentat de Neti Sandu la Știrile PRO (…)
[Ştirile ProTv] - 4/01/2026
Sanitas Constanţa explică de ce nu sunt asigurate gărzile în (…)
[Ştirile ProTv] - 4/01/2026
Preşedinta interimară a Venezuelei, Delcy Rodriguez, „va plăti mai (…)
[Ştirile ProTv] - 4/01/2026
Compania aeriană low-cost Ryanair a anunțat câteva eliminări (…)
[Ştirile ProTv] - 4/01/2026
[Toate articolele din: Ştirile ProTv +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY