Numărul total de studenți din Grecia, redus la jumătate / ”Vrem diplome cu valoare, care să reflecte efortul, abilitățile și pasiunea”

[G4Media] 2/01/2026

Populația de studenți din Grecia a fost redusă la jumătate, după ce peste 300.000 de studenți inactivi au fost scoși din evidențele universităților, anunță Mediafax. Potrivit anunțului dat, vineri, de Ministerul Educației din Grecia, 308.605 studenți admiși în ciclurile de Licență în cadrul (…)


    Trimite Email

Alte articole din G4Media

Un bătrân din Corbeanca, găsit mort cu urme de violență / SURSE: Fiul său, principalul suspect, reținut de polițiști
O femeie a sesizat poliția, vineri după amiază, că și-a găsit (…)
[G4Media] - 2/01/2026
Avalanșe mortale în nordul Italiei / Doi schiori au fost uciși / Salvatorii luptă cu furtunile
O serie de avalanșe în Alpii italieni au ucis două persoane și au (…)
[G4Media] - 2/01/2026


[Toate articolele din: G4Media +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY