Interdicții apă potabilă Prahova 2026: Arsen la Mănești, nitriți la Balta Doamnei – soluții în derulare
[Jurnalul National] 2/01/2026
Operatorul regional de apă Hidro Prahova a emis, vineri, o informare oficială privind interdicțiile de consum a apei potabile în mai multe localități din județ. Cele mai vechi probleme datează din 2022, iar situațiile sunt monitorizate constant, cu lucrări de remediere în curs sau planificate, multe finanțate din fonduri europene.
Alte articole din Jurnalul National
Patru zile de frig sub pragul înghețului sunt suficiente să facă (…)
[Jurnalul National] - 2/01/2026
Un adolescent român în vârstă de 17 ani se află în stare critică (…)
[Jurnalul National] - 2/01/2026
Profesorul, Ed. Galea, directorul al Grupului de Inginerie pentru (…)
[Jurnalul National] - 2/01/2026
Ministrul Apărării, Radu Miruță, a declarat că suma de 50 de (…)
[Jurnalul National] - 2/01/2026
În cadrul unui interviu la Antena 3 CNN, Bogdan Despescu, secretar (…)
[Jurnalul National] - 2/01/2026
Descoperă pattern-ul zodiacal care îți sabotează relațiile: de la (…)
[Jurnalul National] - 2/01/2026
Președintele Venezuelei, Nicolas Maduro, afirmă că este dispus să (…)
[Jurnalul National] - 2/01/2026
[Toate articolele din: Jurnalul National +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY