După trei încercări, taxele cresc la Iași: locuințele vor fi impozitate dublu în 2026 față de anul precedent. Cine va plăti mai mult pentru mașină
[Libertatea] 30/12/2025
Consiliul Local Iași a aprobat, la a treia tentativă, majorarea taxelor și impozitelor locale, după ce decizia fusese amânată de două ori. De această dată, administrația locală a ales să aplice strict prevederile legale privind creșterea impozitelor pentru persoane fizice, fără majorări (…)
Alte articole din Libertatea
James Stavridis, amiral în rezervă al Marinei SUA și fost (…)
[Libertatea] - 31/12/2025
Tragedie în județul Dâmbovița, în ajunul Revelionului. Doi tineri (…)
[Libertatea] - 31/12/2025
Întâmpinarea noului an este un carusel care se învârte în funcție (…)
[Libertatea] - 31/12/2025
România urcă în liniște în clasamentul economiilor mondiale. În (…)
[Libertatea] - 31/12/2025
Președintele Columbiei, Gustavo Petro, a declarat marți că Statele (…)
[Libertatea] - 31/12/2025
3 vinuri au fost desemnate câștigătoare în cadrul testelor (…)
[Libertatea] - 31/12/2025
O casă din Tuzla, județul Constanța, a devenit punct de atracție (…)
[Libertatea] - 31/12/2025
[Toate articolele din: Libertatea +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY