Putin și-a făcut în Crimeea un palat nou cu centru medical, sală de operații și aparatură cu raze X (Foto & Video)
[Spot] 30/12/2025
Vladimir Putin are un nou palat, în peninsula Crimeea, anexată de Rusia, dezvăluie Fondul de Luptă împotriva Corupției (FBK), creat de opozantul rus decedat Aleksei Navalnîi. Potrivit susținătorilor lui Navalnîi, acest palat, evaluat la 127,6 milioane de dolari, se află la capul Aia, în sudul (…)
Alte articole din Spot
În ultima ședință din acest an, Guvernul a adoptat mai multe (…)
[Spot] - 30/12/2025
România va încheia anul cu un deficit bugetar mai mic de 8,4%, a (…)
[Spot] - 30/12/2025
Circulația pe DN 7 – Valea Oltului se desfășoară cu dificultate, (…)
[Spot] - 30/12/2025
Premierul Ilie Bolojan și omologul său din Regatul Țărilor de Jos, (…)
[Spot] - 30/12/2025
Prim-ministrul polonez Donald Tusk a declarat că Statele Unite (…)
[Spot] - 30/12/2025
Atacantul român Louis Munteanu, legitimat în prezent la CFR Cluj, (…)
[Spot] - 30/12/2025
Compania feroviară Eurostar a anunţat marţi la prânz suspendarea (…)
[Spot] - 30/12/2025
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY