Incendiu la un bloc de locuințe din Giurgiu, după ce o candelă s-a răsturnat. Zeci de persoane au fost evacuate
[Libertatea] 27/12/2025
Un incendiu izbucnit într-un apartament dintr-un bloc situat pe Bulevardul Mihai Viteazu, în municipiul Giurgiu, a dus la evacuarea mai multor persoane, conform informațiilor furnizate de Agerpres. Evenimentul a avut loc în seara de 26 decembrie 2025. Inspectoratul pentru Situații de Urgență (…)
Alte articole din Libertatea
O maşină de poliţie aflată în misiune a fost implicată într-un (…)
[Libertatea] - 27/12/2025
Denis Kapustin, fondatorul și comandantul Corpului Voluntarilor (…)
[Libertatea] - 27/12/2025
Salvamontiștii din mai multe județe au avut o zi dificilă pe 27 (…)
[Libertatea] - 27/12/2025
Poliția Municipiului Toplița a fost alertată sâmbătă, 27 (…)
[Libertatea] - 27/12/2025
Mirabela Grădinaru mărturisit, cu ochii în lacrimi, care au fost (…)
[Libertatea] - 27/12/2025
Președintele ucrainean Volodimir Zelenski a declarat sâmbătă, în (…)
[Libertatea] - 27/12/2025
Toată țara o cunoaște pe Mirabela Grădinaru, însă nu sunt mulți (…)
[Libertatea] - 27/12/2025
[Toate articolele din: Libertatea +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY