Zelenski face primul pas spre compromisuri majore. Mingea este acum în terenul lui Putin
[Spot] 24/12/2025
Președintele Ucrainei, Volodimir Zelenski, a semnalat o disponibilitate nouă, aceea de a face concesii majore în negocierile de pace cu Rusia, prezentând detalii concrete dintr-un plan de acord și afirmând că următorul pas aparține Moscovei. Într-o întâlnire amplă și neobișnuit de deschisă cu (…)
Alte articole din Spot
Rusia nu acceptă în forma actuală planul de pace în 20 de puncte (…)
[Spot] - 24/12/2025
Ambasadorul Poloniei la Paris a fost suspendat din funcție, în (…)
[Spot] - 24/12/2025
Ajunul Crăciunului şi sărbătoarea Naşterii Domnului sunt marcate (…)
[Spot] - 24/12/2025
Donald Trump a criticat din nou dur așa-numitele „late shows”, (…)
[Spot] - 24/12/2025
Ministerul Afacerilor Externe îi informează pe cetățenii români că (…)
[Spot] - 24/12/2025
A intrat în vigoare legea care simplifică procedura de obținere a (…)
[Spot] - 24/12/2025
Poliția Română a transmis miercuri o serie de recomandări privind (…)
[Spot] - 24/12/2025
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY