Cum facem corect trecerea de la post la mesele de sărbători, fără riscuri pentru sănătate
[Libertatea] 24/12/2025
Dr. Andra Balcangiu-Stroescu, medic specialist în nefrologie, diabet zaharat, nutriție și boli metabolice, a oferit pentru News.ro sfaturi despre cum să trecem de la perioada postului la mesele de sărbători, fără a ne pune sănătatea în pericol. Este important să facem această tranziție treptat, (…)
Alte articole din Libertatea
O mașină înmatriculată în Galați a fost văzută miercuri dimineață (…)
[Libertatea] - 24/12/2025
Mihai Ghiță, un prezentator cu o căldură aparte, a povestit pentru (…)
[Libertatea] - 24/12/2025
Primul deces cauzat de gripă în acest sezon a fost confirmat de (…)
[Libertatea] - 24/12/2025
Un bărbat din județul Caraș-Severin, în vârstă de 46 de ani, a (…)
[Libertatea] - 24/12/2025
Ger și zăpadă în România, de Crăciun. Elena Mateescu, directorul (…)
[Libertatea] - 24/12/2025
Televiziunea Română dă startul unui an cu totul special din (…)
[Libertatea] - 24/12/2025
În ultimii ani, tot mai mulți șoferi și proprietari de vehicule au (…)
[Libertatea] - 24/12/2025
[Toate articolele din: Libertatea +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY