Accident grav în județul Iași. Un microbuz cu 7 persoane s-a răsturnat într-un șant - FOTO
[Realitatea] 24/12/2025
„Trei persoane au fost evaluate medical, două fiind transportate la Compartimentul de Primiri Urgențe Pașcani. Celelalte persoane au refuzat evaluarea medicală și transportul la unități spitalicești”, a precizat purtătorul de cuvânt al ISU Iași, potrivit Realitatea Plus.La locul accidentului au intervenit echipaje din cadrul Secției Pașcani, respectiv o autospecială de stingere (ASAS), o autospecială pentru prim ajutor (EPA) cu 8 cadre medicale și o ambulanță SAJ tip B2.
Alte articole din Realitatea
Șeful statului i-a întâmpinat pe aceștia la Palatul Cotroceni (…)
[Realitatea] - 24/12/2025
Rudele devastate ale cântărețului renumit pentru hitul „Driving (…)
[Realitatea] - 24/12/2025
În prag de sărbători, artistul vorbește despre recunoștința care (…)
[Realitatea] - 24/12/2025
"Mingea este acum în terenul Rusiei", a fost mesajul transmis de (…)
[Realitatea] - 24/12/2025
În mijlocul omătului care acoperă totul, la 2.505 metri (…)
[Realitatea] - 24/12/2025
„Noi, din păcate, în acest moment, în Parlament, ne-am menținut (…)
[Realitatea] - 24/12/2025
"Asigurați-vă că amplasați lumânările aprinse doar pe suprafețe (…)
[Realitatea] - 24/12/2025
[Toate articolele din: Realitatea +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY