Ilie Bolojan: „După Revoluția din 1989, România a revenit pe drumul democrației. Nu totul a fost făcut corect”
[Adevarul] 21/12/2025
Premierul Ilie Bolojan a afirmat duminică, 21 decembrie, de Ziua Memoriei Victimelor Comunismului în România, că, „după 36 de ani de libertate, avem încă multe de corectat” și i-a îndemnat pe români să nu se lase „atrași de nostalgii periculoase”.
Alte articole din Adevarul
Preşedintele României, Nicuşor Dan, a depus duminică o coroană de (…)
[Adevarul] - 21/12/2025
Președintele Ucrainei, Volodimir Zelenski, a declarat că un acord (…)
[Adevarul] - 21/12/2025
Loteria Română organizează duminică, 21 decembrie, Tragerile (…)
[Adevarul] - 21/12/2025
O aplicație de socializare pentru adolescenți, asemănătoare cu (…)
[Adevarul] - 21/12/2025
După o după-amiază discuții cu ușile închise, oficialii americani (…)
[Adevarul] - 21/12/2025
Peter Magyar, liderul partidului ungar de opoziţie Tisza, a acuzat (…)
[Adevarul] - 21/12/2025
Gino Iorgulescu conduce LPF din 2013.
[Adevarul] - 21/12/2025
[Toate articolele din: Adevarul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY