Comportamentul de cumpărare în perioada sărbătorilor. Andreea Oprea, psihoterapeut, explică mecanismele psihologice din spatele consumului excesiv
[Libertatea] 20/12/2025
Pentru unii, sărbătorile înseamnă liniște, timp petrecut cu cei dragi și momente de reconectare. Pentru alții, ele vin la pachet cu liste interminabile de cumpărături, cheltuieli impulsive și presiunea de a oferi „cadoul perfect” sau de a respecta anumite așteptări sociale. În această perioadă, (…)
Alte articole din Libertatea
În România, țara cu cea mai mică rată de abandon școlar din UE, (…)
[Libertatea] - 20/12/2025
Sinners, horror-ul semnat de Ryan Coogler, a fost filmul care a (…)
[Libertatea] - 20/12/2025
Tragedie la Oradea unde o tânără de 27 de ani, fotoreporter, a (…)
[Libertatea] - 20/12/2025
Horoscop 21 decembrie 2025. Citește horoscopul de azi pentru zodia (…)
[Libertatea] - 20/12/2025
Eric Montes, fost jucător și căpitan al echipei de tineret FC (…)
[Libertatea] - 20/12/2025
Un zbor a fost întârziat cu 12 ore, după ce membrii echipajului au (…)
[Libertatea] - 20/12/2025
Nicuşor Dan a făcut referiri, sâmbătă, la o decizie recentă a (…)
[Libertatea] - 20/12/2025
[Toate articolele din: Libertatea +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY