Tinerii orădeni în uniformă: peste 200 de absolvenți devin polițiști de frontieră
[Bihon] 20/12/2025
Vineri, 19 decembrie, la Școala de Pregătire a Agenților Poliției de Frontieră „Avram Iancu” s-a desfășurat festivitatea de absolvire, avansare la primul grad profesional și depunere a jurământului de credință de către „Promoția de agenți de poliție de frontieră - 19 decembrie 2025”.
Alte articole din Bihon
„Sâmbătă, 20 decembrie, în jurul orei 12.30, polițiștii Biroului (…)
[Bihon] - 20/12/2025
Echipa națională de polo a susținut o partidă amicală în compania (…)
[Bihon] - 20/12/2025
Clubul de Dans Sportiv Stephany a fost fondat în urmă cu 25 de ani (…)
[Bihon] - 20/12/2025
În câteva săptămâni, viața lui Eugen Gergely s-a redus la câteva (…)
[Bihon] - 20/12/2025
Mălina Guler era pasionată de fotbal, fotografie și beauty.
[Bihon] - 20/12/2025
Comuna Drăgești intră într-o nouă etapă de dezvoltare, după ce (…)
[Bihon] - 20/12/2025
Incidentul nefericit a avut loc sâmbătă, 20 decembrie, în jurul (…)
[Bihon] - 20/12/2025
[Toate articolele din: Bihon +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY