Un bărbat de 79 de ani, dat dispărut, a fost găsit în viaţă după trei zile în care a rătăcit pe un câmp, în frig
[Adevarul] 19/12/2025
Un bărbat de 79 de ani, care a fost dat dispărut de familie, a fost găsit în viaţă după trei zile petrecute pe câmp, a anunţat vineri, 19 decembrie, IPJ Mehedinţi.
Alte articole din Adevarul
Primăria Municipiului București a lansat în consultare publică, (…)
[Adevarul] - 19/12/2025
Primarul general ales, Ciprian Ciucu, a depus jurământul vineri, (…)
[Adevarul] - 19/12/2025
Preşedintele rus Vladimir Putin, care a divorţat în anul 2013 de (…)
[Adevarul] - 19/12/2025
Un alpinist român în vârstă de 57 de ani a murit în timpul unei (…)
[Adevarul] - 19/12/2025
Nervii orădenilor au fost puși la grea încercare vineri, după ora (…)
[Adevarul] - 19/12/2025
Ministerul Muncii a elaborat un nou proiect de act normativ prin (…)
[Adevarul] - 19/12/2025
Prințesa moștenitoare Mette-Marit a Norvegiei urmează să fie (…)
[Adevarul] - 19/12/2025
[Toate articolele din: Adevarul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY