Grup de sprijin pentru cei care înfruntă cancerul
[Bihon] 16/12/2025
Persoanele care au trecut sau trec prin experiența traumatizantă a bolii oncologice au acum un nou sprijin. La Oradea a fost lansat un grup de suport pentru ele.
Alte articole din Bihon
Termoficare Oradea anunță că, în urma finalizării lucrărilor la (…)
[Bihon] - 17/12/2025
Când mă veți căuta, Căutați-mă în inimile voastre. Am găsit acolo (…)
[Bihon] - 17/12/2025
Era seara zilei de 1 decembrie, prima zi din „luna cadourilor” (…)
[Bihon] - 17/12/2025
Un proiect de un miliard de euro, care își propune să transforme (…)
[Bihon] - 17/12/2025
Pugilistul Ionuț Mădălin Călugăr a pus Oradea pe harta (…)
[Bihon] - 17/12/2025
Premierul Ilie Bolojan a oferit, fiind invitat la DigiFM, (…)
[Bihon] - 17/12/2025
Direcția de Asistență Socială Oradea informează că, în perioada (…)
[Bihon] - 17/12/2025
[Toate articolele din: Bihon +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY