“Perla” lui Gigi Becali a marcat și are planuri mărețe: “Dorința mea e să ajung cel mai bun din România”
[Antena AS] 16/12/2025
FCSB a învins-o pe Unirea Slobozia în etapa cu numărul 20 din Liga 1, iar unul dintre marcatorii din meciul de la Clinceni a fost Alexandru Stoian, cel considerat de Gigi Becali noua “perlă” a echipei. După ce a înscris chiar în ziua în care a împlinit 18 ani, atacantul a venit la interviu și (…)
Alte articole din Antena AS
Mihai Stoica, preşedintele Consiliului de Administraţie al celor (…)
[Antena AS] - 17/12/2025
Rapid se pregăteşte să dea o lovitură financiară cu Alex Dobre. (…)
[Antena AS] - 17/12/2025
Matteo Duţu a primit o veste uriaşă din partea lui Massimiliano (…)
[Antena AS] - 17/12/2025
Gică Hagi şi Mihai Rotaru se află în negocieri pentru un transfer (…)
[Antena AS] - 17/12/2025
Echipa de baschet New York Knicks a câştigat Cupa NBA după ce s-a (…)
[Antena AS] - 17/12/2025
Alexandru Bologa, campion paralimpic şi lider mondial la categoria (…)
[Antena AS] - 17/12/2025
Dan Şucu şi Genoa se pregătesc să facă un transfer interesant. (…)
[Antena AS] - 17/12/2025
[Toate articolele din: Antena AS +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY