Volkswagen închide prima fabrică din Germania după 88 de ani. Producția de la uzina din Dresda se oprește
[Observator] 15/12/2025
Volkswagen va opri producția de vehicule la fabrica sa din Dresda începând de marți. Este prima închidere a unei fabrici în Germania de când compania a fost fondată, acum 88 de ani, relatează Financial Times.
Alte articole din Observator
Pentru cei care iubesc natura şi vor o escapadă în mijlocul ei, (…)
[Observator] - 15/12/2025
Ies la iveală detalii şi poveşti cutremurătoare după masacrul de (…)
[Observator] - 15/12/2025
Peste 4.000 de kg de petarde au fost descoperite în timpul unor (…)
[Observator] - 15/12/2025
La doar 10 ani, Flavia Dumitrașcu se numără printre copiii români (…)
[Observator] - 15/12/2025
Ceea ce era doar un zvon a devenit acum o certitudine. Trupul (…)
[Observator] - 15/12/2025
Doi tineri din Bacău care au vrut telefoane noi de sărbători, fără (…)
[Observator] - 15/12/2025
Pentru cei care suferă de hipertensiune arterială, alimentația (…)
[Observator] - 15/12/2025
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY