Schimbare majoră la Kiev. Ucraina renunță la aderarea la NATO în schimbul garanțiilor de securitate occidentale
[Ştirile ProTv] 14/12/2025
Ucraina a renunţat la ambiţia de a adera la NATO în schimbul unor garanţii de securitate din partea Occidentului, ca un compromis pentru a pune capăt războiului cu Rusia, a declarat Volodimir Zelenski înaintea negocierilor de la Berlin.
Alte articole din Ştirile ProTv
Procurorii Parchetului de pe lângă Înalta Curte de Casaţie şi (…)
[Ştirile ProTv] - 14/12/2025
Reprezentanţii Inspecţiei Judiciare precizează, duminică (…)
[Ştirile ProTv] - 14/12/2025
Cel puţin 12 persoane au fost ucise şi aproape 30 rănite după ce (…)
[Ştirile ProTv] - 14/12/2025
Studenții de la Universitatea Brown, California, au povestit (…)
[Ştirile ProTv] - 14/12/2025
Ministerul Afacerilor Externe (MAE) a emis o atenţionare de (…)
[Ştirile ProTv] - 14/12/2025
Autoritățile iraniene au arestat-o pe laureata Premiului Nobel (…)
[Ştirile ProTv] - 14/12/2025
Aproape 350 de kilograme de articole pirotehnice au fost (…)
[Ştirile ProTv] - 14/12/2025
[Toate articolele din: Ştirile ProTv +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY