Scandal major de abuzuri asupra copiilor la Budapesta: Zeci de mii de oameni au protestat, cerând demisia lui Viktor Orbán
[Spot] 13/12/2025
Zeci de mii de persoane au participat sâmbătă la un amplu protest în Budapesta, convocat de liderul opoziției Péter Magyar. Protestatarii au cerut demisia premierului Viktor Orbán în urma unui nou scandal de abuzuri asupra copiilor instituționalizați. Manifestația a avut loc după apariția unor (…)
Alte articole din Spot
Preşedintele României, Nicuşor Dan, a explicat sâmbătă seară (…)
[Spot] - 13/12/2025
Primarul general ales al Capitalei, Ciprian Ciucu (PNL), a promis (…)
[Spot] - 13/12/2025
Şedinţa CSAT care a stat la baza anulării alegerilor prezidenţiale (…)
[Spot] - 13/12/2025
Orașul elvețian Lugano a devenit unul dintre cele mai avansate (…)
[Spot] - 13/12/2025
De la salariu și instruirea pentru turbulențe la programul de (…)
[Spot] - 13/12/2025
În luna decembrie, cadourile ajung să fie mai mult decât simple (…)
[Spot] - 13/12/2025
Cancelarul german Friedrich Merz a susținut sâmbătă că (…)
[Spot] - 13/12/2025
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY