Andreea Petronela Cîmpianu, deputat S.O.S. România de Diaspora: Trădare scrie pe voi, stimați guvernanți!

[Ecopolitic] 12/12/2025

Andreea Petronela Cîmpianu, deputat S.O.S. România de Diaspora, transmite într-o declarație politică că pentru unii, a fi politician în România nu înseamnă și a avea capacitate de analiză și sinteză. Ea le spune guvernanților că suntem în pragul ruperii unui parteneriat important și, dacă acest lucru se va întâmpla, pentru că sunt manipulați din Parlamentul European, România va înceta să mai existe ca stat. Se pare că, pentru unii, a fi politician în România nu înseamnă și a avea capacitate de analiză și sinteză.De aceea, am să vă fac un scurt rezumat în trei puncte despre Europa în acest moment, pentru a înțelege și dumneavoastră: 1. VanitateaÎnrădăcinarea anumitor lideri europeni, în frunte cu Ursula von der Leyen, de a continua sacrificarea vieților omenești din Ucraina, într-un (…)


    Trimite Email

Alte articole din Ecopolitic

Concert Ricky Martin, marţi, 16 decembrie, la Romexpo – Program şi regulament de acces
Ricky Martin va urca pe scena de la Romexpo, marţi, 16 decembrie, (…)
[Ecopolitic] - 12/12/2025
Evenimentul caritabil ”Crăciunul care schimbă destine”, duminică, în Piața Constituției. Participă legende din fotbal
”Târgul de Crăciun din Piața Constituției, organizat de Primăria (…)
[Ecopolitic] - 12/12/2025
Daniel Băluță: „Ce se mai întâmplă pe șantierul planșeului Unirii!? SE LUCREAZĂ, evident!”/VIDEO
Primarul Sectorului 4, Daniel Băluță, anunță pe Facebook că (…)
[Ecopolitic] - 12/12/2025
ANPC a aplicat amenzi de peste 14 milioane de lei în urma unor controale la peste 1.700 de operatori economici
Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor (ANPC) a (…)
[Ecopolitic] - 12/12/2025
Școli digitalizate prin proiectul DRRM de îmbunătățire a condițiilor de predare-învățare peste Prut
Școli digitalizate prin proiectul DRRM de îmbunătățire a (…)
[Ecopolitic] - 12/12/2025
Se opun propunerii Ministerului Mediului. ”Nu putem accepta să facem Gorjul grădină botanică!”
Consiliul Județean Gorj va apela la instanța de judecată, dacă nu (…)
[Ecopolitic] - 12/12/2025


[Toate articolele din: Ecopolitic +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY