Preşedinta Xiomara Castro denunţă falsificarea rezultatelor alegerilor prezidențiale din Honduras şi „ingerinţa lui Trump”

[G4Media] 9/12/2025

Preşedinta de stânga din Honduras, Xiomara Castro, a denunţat marţi „falsificarea” rezultatelor alegerilor prezidenţiale şi „ingerinţa” omologului său american, Donald Trump, în scrutinul din 30 noiembrie, relatează AFP, conform Agerpres. Numărarea voturilor de la alegerile prezidenţiale se (…)


    Trimite Email

Alte articole din G4Media

Ministrul ungar Szijjarto: S-a convenit începerea de discuţii cu SUA privind un nou tip de cooperare financiară
Prim-ministrul ungar Viktor Orban şi preşedintele american Donald (…)
[G4Media] - 9/12/2025
Premierul francez obține o victorie importantă: bugetul pentru securitatea socială a fost aprobat la limită de parlament
Prim-ministrul francez Sébastien Lecornu a obținut marți o (…)
[G4Media] - 9/12/2025
„Un Picasso pentru 100 de euro”: O tombolă internaţională împotriva bolii Alzheimer
Un Picasso în valoare de 1 milion de euro în schimbul a…doar 100 (…)
[G4Media] - 9/12/2025
După Muzeul Luvru, Palatul Versailles îşi majorează tarifele pentru cetăţenii non-europeni
Palatul Versailles va creşte cu 3 euro preţul biletului de intrare (…)
[G4Media] - 9/12/2025


[Toate articolele din: G4Media +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY