Ambasadoarea Rusiei la Sofia avertizează Bulgaria în legătură cu Lukoil: „Rusofobia crescândă nu poate rămâne fără răspuns”

[G4Media] 26/11/2025

Ambasadoarea Rusiei în Bulgaria, Eleonora Mitrofanova, a avertizat că relațiile dintre Sofia și Moscova se află la un nivel istoric scăzut, atribuind responsabilitatea în primul rând părții bulgare, scrie Novinite. Ea a evidențiat modul în care guvernul a gestionat cazul Lukoil ca un punct major (…)


    Trimite Email

Alte articole din G4Media

Italia adoptă legea care pedepsește femicidul cu închisoarea pe viață
Parlamentul italian a aprobat în unanimitate o lege care adaugă (…)
[G4Media] - 26/11/2025
Medic stomatolog din Argeș, reţinut pentru agresiune sexuală / Este acuzat că ar fi agresat o tânără pe care a pretins că vrea să o angajeze
Un medic stomatolog din judeţul Argeş, care ar fi agresat sexual o (…)
[G4Media] - 26/11/2025
Ce influență are spațiul cosmic asupra ciclului de viață al galaxiilor? Dezvăluirile unui nou studiu australian
Locul în care o galaxie se află în Univers poate influenţa (…)
[G4Media] - 26/11/2025


[Toate articolele din: G4Media +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY