Val de mirosuri neplăcute în Brașov / Garda de Mediu susține că vine din Săcele: „E perioada în care se fertilizează terenurile agricole” / ”Va mai dura câteva zile, nu e toxic”

[G4Media] 21/11/2025

Braşovenii din mai multe zone ale oraşului s-au plâns în ultimele două zile de apariţia unor mirosuri greu de suportat. Conform comisarului şef al Gărzii Naţionale de Mediu Braşov, Mircea Paraschiv, mirosurile provin de pe terenurile agricole de dincolo de Ocolitoarea municipiului Braşov, de pe (…)


    Trimite Email

Alte articole din G4Media

Cărturești împlinește 25 de ani. Când alegi o carte, susții un ecosistem cultural
De la o librărie de numai 11 metri pătrați pe strada Edgar Quinet (…)
[G4Media] - 21/11/2025
Mai mulţi turişti, înşelaţi de o reclamă falsă generată cu AI referitoare la un târg de Crăciun la Palatul Buckingham
Când Brygida, o turistă poloneză, a ajuns vineri la palatul (…)
[G4Media] - 21/11/2025


[Toate articolele din: G4Media +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY