Gestul sfâșietor al mamei fetiței de 2 ani, moartă la stomatolog! Femeia este copleșită de dor
[SpyNews] 17/11/2025
Mama fetiței în vârstă de 2 ani, care a murit pe scaunul medicului stomatolog, trece printr-o perioadă cumplităa vieții sale. Femeia este dărâmată de durere și trăiește cu un dor nesfârșit de fetița ei, Sara. Iată ce gest a făcut, după înmormântare.
Alte articole din SpyNews
Conflict uriaș între Lavinia și Adin de la Mireasa. Tensiunile au escaladat între cei doi îndrăgostiți: „Nu mai urla!”
Ceartă puternică între Lavinia și Adin. Cei doi îndrăgostiți de la (…)
[SpyNews] - 17/11/2025
Incident halucinant! O fetiță de doar 12 ani a fost împușcată de poliție. Fusese dată dispărută
Incident halucinant, în Germania! O fetiță de doar 12 ani a fost (…)
[SpyNews] - 17/11/2025
Andreea Bănică și-a sărbătorit fiul. Noah a împlinit 9 ani. Imagini de colecție cu artista și băiatul ei
Ieri a fost zi de sărbătoare în familia Andreei Bănică și a (…)
[SpyNews] - 17/11/2025
Ce mănâncă Ruxandra Luca de arată atât de bine. Prezentatoarea TV se menține într-o formă de invidiat
Ruxandra Luca, admirată pentru aparițiile sale impecabile, a (…)
[SpyNews] - 17/11/2025
Sore, semnal de alarmă, după ce i-a fost folosită imaginea. A descoperit că o persoană promovează un remediu de slăbit în numele ei
Sore a tras de curând un semnal de alarmă, după ce a văzut că o (…)
[SpyNews] - 17/11/2025
Marilu Dobrescu a explicat cum era să își piardă viața, în Australia: „Nimeni nu te pregătește pentru așa ceva!”
Marilu Dobrescu a făcut mărturisiri impresionante, la o zi de când (…)
[SpyNews] - 17/11/2025
Regele Charles al III-lea a împlinit 77 de ani. Cum și-a sărbătorit ziua de naștere, alături de Regina Camilla
Regele Charles al III-lea a împlinit zilele trecute 77 de ani. (…)
[SpyNews] - 17/11/2025
[Toate articolele din: SpyNews +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY





