Noi reguli de mediu. Urșii care pătrund în localități pot fi împușcați pe loc
[Codlea Info] 7/11/2025
Guvernul a adoptat o ordonanță de urgență care permite împușcarea imediată a urșilor ce intră în intravilan și pun în pericol viața oamenilor. Anunțul a fost făcut joi de ministrul Mediului, Diana Buzoianu, care a precizat și cuantumul amenzilor pentru cei care hrănesc animalele sălbatice: între (…)
Alte articole din Codlea Info
Informare meteo de vânt și ploi până pe 9 noiembrie
Informarea meteo a intrat în vigoare de la ora 10.00. ANM a (…)
[Codlea Info] - 7/11/2025
Piața muncii explodează înainte de Black Friday și Crăciun
Piața muncii explodează înainte de Black Friday și Crăciun: (…)
[Codlea Info] - 7/11/2025
Restricții de circulație în județul Brașov
Lucrări desfășurare, în data de 04.11.2025, care necesită (…)
[Codlea Info] - 4/11/2025
Polițiștii din Codlea, dosar penal pentru o șoferiță care a consumat substanțe interzise
Conducători auto cercetați penal după ce au fost identificați în (…)
[Codlea Info] - 4/11/2025
[Toate articolele din: Codlea Info +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY


