Violonistul Varujan Cozighian a murit la 89 de ani
[Unica] 22/10/2025
Lumea muzicii clasice din România este în doliu după dispariția violonistului Varujan Cozighian, unul dintre cei mai apreciați muzicieni ai secolului XX. Filarmonica „George Enescu” a anunțat marți, 21 octombrie, trecerea în neființă a artistului, la vârsta de 89 de ani, într-un mesaj emoționant (…)

Alte articole din Unica
București, Iași, Cluj, Brașov, Ilfov și Prahova sunt județele cu cele mai multe job-uri pentru candidații fără studii superioare și pentru muncitorii calificați și necalificați
Peste 6 milioane de aplicări au venit anul acesta din partea (…)
[Unica] - 23/10/2025
Victoria Beckham, declarații despre infidelitățile lui David Beckham: „Am trecut prin multe”
Zvonurile despre presupusa infidelitate a lui David Beckham au (…)
[Unica] - 23/10/2025
De ce nu va fi botezat nepotul actriței Maia Morgenstern. Fiica ei, Cabiria, a ales un nume cu o semnificație deosebită pentru bebeluș
Cabiria Morgenstern, fiica cea mare a actriței Maia Morgenstern, a (…)
[Unica] - 23/10/2025
Anca Lungu, look nou, surprinzător. S-a tuns scurt, iar fanii au fost uimiți de schimbare. „Ai iar 15 ani!”
Anca Lungu, fosta prezentatoare TV cunoscută pentru eleganța și (…)
[Unica] - 23/10/2025
Cine este tatăl lui Emil Rengle și cu ce se ocupă. L-a întâlnit deja pe Alexandro, iubitul fiului său: „Se mândrește cu mine”
Emil Rengle a oferit recent detalii mai puțin știute despre (…)
[Unica] - 23/10/2025
Andrei Capatos și-a impresionat tatăl. „La doar 14 ani. Fabulos!” În ce domeniu excelează fiul lui Dan Capatos
Andrei Capatos, fiul celebrului prezentator TV Dan Capatos, se (…)
[Unica] - 23/10/2025
Claudia Pavel, atac la soțul Lorei, Ionuț Ghenu: „Dacă divorțează de el nevasta, tot fosta lui Dan Badea rămâne”
Claudia Pavel a fost invitată la ultimul episod al emisiunii „La (…)
[Unica] - 23/10/2025
[Toate articolele din: Unica +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY