Cârnați de bere cu până la 6 aditivi alimentari / E-uri și 30.1 grame de grăsime pentru 100 grame de produs

[Amos News] 21/10/2025

InfoCons a realizat un studiu pe baza informațiilor ce se regăsesc pe etichetele produselor tip carnati de bere ce se regăsesc pe piața din România. InfoCons Protectia Consumatorilor te informeaza despre producatorii / distribuitorii produselor de tip carnati de bere. Produsele tip Carnati de bere ce au facut obiectul prezentului studiu au avut urmatorii producatori / distribuitori de carnati de bere : – Kaufland România SCS pentru carnati de bere – Lidl Discount SRL pentru carnati de bere – Prodprosper S.R.L. carnati de bere – Selgros Cash&Carry SRL carnati de bere – CIA ABOLIV S.R.L carnati de bere – Aldis SRL carnati de bere – Auchan România SA carnati de bere – FLEISCHPARTY SRL carnati de bere – REWE România SRL carnati de bere InfoCons protectia consumatorilor te informeaza cu (…)


    Trimite Email

Alte articole din Amos News

Întâlnirea ministrului Cătălin Predoiu cu Alteța Sa Regală Prințul Abdulaziz bin Saud bin Nayef bin Abdulaziz Al Saud
În data de 19 octombrie 2025, domnul Cătălin Predoiu, (…)
[Amos News] - 21/10/2025
Participare românească la a doua ediție a ‘Zilei Europene a Limbilor’ organizată de EUNIC Israel
ICR Tel Aviv se alătură membrilor clusterului EUNIC Israel pentru (…)
[Amos News] - 21/10/2025
Evenimentul ‘Oradea donează o pâine’
Vă anunțăm că ediția 35 a evenimentului ‘Oradea donează o pâine’, (…)
[Amos News] - 21/10/2025
Istoria Principilor Transilvaniei, mai aproape de publicul din România!
25 octombrie: Lansare de carte ‘Principii Transilvaniei’, de Terez (…)
[Amos News] - 21/10/2025
Câștigătorii Concursului Național de Poezie ‘Iulia Hasdeu’ – Ediția a XXIII-a!
Casa de Cultură ‘Ion Luca Caragiale’ a Municipiului Ploiești (…)
[Amos News] - 21/10/2025


[Toate articolele din: Amos News +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY