Moșteanu: Am decis să nu prelungesc mandatul șefei Spitalului Militar din București; motivul – suspiciuni de corupție

[Financial Intelligence] 16/10/2025

Ministrul Apărării Naționale, Ionuț Moșteanu, a transmis joi că a decis în luna iunie să nu îi mai […] The post <b>Moșteanu:</b> Am decis să nu prelungesc mandatul șefei Spitalului Militar din București; motivul – suspiciuni de corupție appeared first on Financial Intelligence.


    Trimite Email

Alte articole din Financial Intelligence

Conferința Internațională “Provocări Sociale, Economice și de Mediu în curs de desfășurare” – OSEEC 2025 Ediția a III-a
Institutul de Studii Financiare în parteneriat cu Universitatea (…)
[Financial Intelligence] - 16/10/2025
Internatul Liceului Tudor Vladimirescu din Șimian: a cincea clădire școlară renovată la standard nZEB prin România Eficientă
Internatul Liceului Tehnologic Tudor Vladimirescu din comuna (…)
[Financial Intelligence] - 16/10/2025
Un nou trend ANAF: decizii de impunere cu sume estimate (avocat)
Contribuabilii, în multe cazuri, întârzie cu depunerea (…)
[Financial Intelligence] - 16/10/2025


[Toate articolele din: Financial Intelligence +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY