Mihai Belu: ”Sunt victima unui atac guvernamental. Sistemul dorește să mă elimine, să mă șteargă”
[Realitatea] 19/04/2025
„Sunt victima unui atac guvernamental care a scos de pe Youtube 2 canale care au legătură cu mine, canalul publicației Lumea Politică a dispărut fără niciun fel de explicație oficială, iar la câteva ore distanță și canalul podcastului Legende Urbane a fost scos de pe Youtube.Este evident că aceste caracterisitici și lipsa unei explicații arată că câmpul tactic din justiție s-a mutat în online.Sistemul dorește să mă elimine, să mă șteargă, să-mi dea cancel din mediul online. Am rămas în continuare activ aici și d-asta vă spun că nu vor reuși să facă această cenzură.”, a declarat jurnalistul Mihai Belu.

[Toate articolele din: Realitatea +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY