Produse contaminate cu stafilococ la Balul Însuraților din Reghin. Peste 25 de persoane au făcut toxiinfecție alimentară | AUDIO

[Europa FM] 13/02/2025

Balul Însuraților din Reghin, în urma căruia peste 25 de oameni au ajuns la spital în weekend cu toxiinfecție alimentară. Două aperitive – brânza frământată și toba – au fost contaminate cu stafilococ, arată analizele probelor prelevate. Directorul adjunct al DSVSA Mureș, dr. Lucian Goga: „Două (…)


    Trimite Email

Alte articole din Europa FM

Studiu: 40% dintre elevii din România au suferit diverse tipuri de agresiuni la şcoală | AUDIO
Aproximativ 40% dintre elevi sunt afectați de agresiunea din școli (…)
[Europa FM] - 16/09/2025
Studiu: 70% dintre români consideră că digitalizarea va avea un impact pozitiv asupra educației | AUDIO
Conținutul digital trebuie folosit tot mai mult în procesul de (…)
[Europa FM] - 16/09/2025
Actorul Robert Redford a murit la vârsta de 89 de ani | VIDEO
Unul dintre cei mai emblematic actori de la Hollywood, Robert (…)
[Europa FM] - 16/09/2025
Constanța: Profesoară de germană, bătută de un elev de clasa a IX-a. Poliția a deschis dosar penal | AUDIO
Profesoară de germană bătută la unul dintre cele mai apreciate (…)
[Europa FM] - 15/09/2025


[Toate articolele din: Europa FM +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY