ZIAR.COM : toată presa online . ziare, știri și video de ultimă oră

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI | TV 2 iunie 2024

ProSport
[18/05/2024]

Albion Rrahmani e gata să se transfere de la Rapid! Anunțul atacantului e clar

Albion Rrahmani, atacantul cu evoluții remarcabile în tricoul Rapidului, a vorbit pentru prima dată despre plecarea din Giulești, la nici un an de la transferul la gruparea de sub Grant, și a lăsat de înțeles […] Albion Rrahmani e gata să se transfere de la Rapid! Anunțul atacantului (...)

cititi articolul complet în ProSport

PUBLICITATE (daca politic, nu reprezinta pozitia Ziar.com):

Trimite Email

Alte articole din ProSport

Carvajal, eroul ibericilor în Borussia Dortmund – Real Madrid 0-2, reacție plină de fair-play: „Nu meritam nimic (...)
Carvajal, eroul ibericilor în Borussia Dortmund – Real Madrid 0-2, reacție plină de fair-play: „Nu meritam nimic la pauză!”
Dani Carvajal a avut o reacție plină de fair-play la finalul meciului Borussia Dortmund – Real (...)
UEFA îi dă 250.000 de euro pentru 4 fotbaliști de categoria a 3-a pe care FCSB îi dă la EURO 2024!
Gigi Becali va încasa o sumă frumoasă de la UEFA pentru cei mai buni jucători ai săi. (...)
Edin Terzic știe unde a pierdut finala Champions League și a dezvăluit ce a avut adversara în plus, la finalul (...)
Edin Terzic știe unde a pierdut finala Champions League și a dezvăluit ce a avut adversara în plus, la finalul meciului Borussia Dortmund – Real Madrid 0-2!
Edin Terzic, antrenorul-revelație al echipei-revelație Borussia Dortmund, își laudă elevii (...)
Mesajul pe care FC Barcelona l-a publicat imediat după ce rivala Real Madrid a câștigat a 15-a oară trofeul (...)
Mesajul pe care FC Barcelona l-a publicat imediat după ce rivala Real Madrid a câștigat a 15-a oară trofeul Champions League!
FC Barcelona a postat un mesaj pe rețelele de socializare imediat după ce Real Madrid a (...)
Topul antrenorilor care au câștigat cele mai multe trofee Champions League! Câte are Carlo Ancelotti, după (...)
Topul antrenorilor care au câștigat cele mai multe trofee Champions League! Câte are Carlo Ancelotti, după Borussia Dortmund – Real Madrid 0-2: italianul bate record după record
43 de antrenori au câștigat, de-a lungul timpului, Liga Campionilor, iar italianul Carlo (...)
Suma colosală pe care Real Madrid o primește de la UEFA după ce a câștigat finala Champions League în fața (...)
Suma colosală pe care Real Madrid o primește de la UEFA după ce a câștigat finala Champions League în fața Borussiei Dortmund! Lovitura financiară e uriașă, iar suma poate exploda efectiv după (...)
Trupa lui Carlo Ancelotti a triumfat în finala Ligii Campionilor, 2-0 cu Borussia Dortmund, (...)
S-a terminat lumea pentru el după Borussia Dortmund – Real Madrid 0-2! A început să plângă pe teren: finala UEFA (...)
S-a terminat lumea pentru el după Borussia Dortmund – Real Madrid 0-2! A început să plângă pe teren: finala UEFA Champions League a fost ultimul său meci și a rămas ca o stană de piatră pe gazon
Un jucător s-a așezat în genunchi și a început să plângă pe teren după finala UEFA Champions (...)
[Toate articolele din: ProSport +++]

|  Stabiliti un link   |  Trimite Email     RSS
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2022 DIRECTWAY