Ziua de Vest [23/05/2024]
|
|
Tururi ghidate, ateliere nocturne și diurne de observare a biodiversitații, ateliere culinare și de albinărit, în cartierul Ronaț, la Grădinescu – GreenFeel |
|
|
|
Tururi ghidate, ateliere nocturne și diurne de observare a biodiversitații, ateliere culinare și de albinărit, în cartierul Ronaț, la Grădinescu – GreenFeel
Comunitatea de grădinari Grădinescu – Greenfeel Timișoara este unul dintre actorii principali din Timișoara în promovarea grădinilor urbane, a permaculturii și a metodelor sănătoase de a genera hrană. În ultimii trei ani, comunitatea de grădinari din Ronaț, împreună cu Asociația Părinți în (...)
cititi articolul complet în Ziua de Vest
PUBLICITATE (daca politic, nu reprezinta pozitia Ziar.com): |
|
|